فرصت های شغلی

استخدام

برای شکوفایی خلاقیت‌ها و توانمندیها، هموراه فرصت پیوستن به پیشگامان محیاست. چراکه با توجه به تنوع و گستردگی فعالیت‌های گروه ما دست یاری تک تک علاقمندان، دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه‌های مختلف را به گرمی می فشاریم.

پیشگامان کاسپین  یکی از شرکتهای استانی گروه پیشگامان در استان قزوین، جهت تصدی پستهای زیر از افراد خلاق و علاقمند دعوت به همکاری می نماید:

  بازاریاب فروش سرویسهای ADSL

  نماینده فروش فعال در شهرهای قزوین، تاکستان، آبیک، الوند و شهر صنعتی، محمدیه، اقبالیه و شهرهای صنعتی لیا

 

– علاقمندان برای تصدی مشاغل بالا می بایست درخواست و رزومه‌ی خود را به آدرس پست الکترونیک شرکت info@caspianict.com ارسال نمایند. بدیهی است شرکت پس از بررسی درخواستها با آندسته از علاقمندانی که مطابق با رزومه ارسالی حائز شرایط باشند تماس گرفته و ترتیب ملاقات حضوری به منظور آشنایی بیشتر به عمل خواهد آمد.

پس از انجام این فرآیند چنانچه ارزیابیهای به عمل آمده مثبت باشد، پیشگامان کاسپین خوشحال خواهد شد که به عنوان اولین مجموعه از گروه ورود شما را به جمع پیشگامان تبریک گوید.

توصیه هایی برای تهیه رزومه:

نگارش مناسب رزومه، زمینه‌ی مناسب‌تری را برای بررسی توان‌مندی‌های شما و شناسایی بخشی که می‌توانید در آن فعالیت‌ کنید به شکل شایسته‌تری فراهم می‌آورد. بر این اساس، توصیه‌های کوتاهی را برای نگارش رزومه در زیر می آید:

●      مطمئن شوید که رزومه‌ی شما بروز است و به خوبی، مشخصات، توان‌مندی‌ها، تخصص‌ها و سوابق گذشته‌ی شما را تشریح می‌کند.
●      فراموش نکنید که وضعیت نظام وظیفه‌ی خود را (ویژه آقایان) در رزومه بنویسید.
●      برای آنکه نشان دهید توان‌مندی شما، پوشش‌دهنده‌ی نیازهای مطرح شده در فرصت‌های شغلی‌ست، سعی کنید شواهد دقیق و حتا عددی از دستاوردهای کاری و تحصیلی خود ارایه دهید. ضمنا حتما یک قطعه عکس پرسنلی خود را در گوشه سمت چپ بالای صفحه پیوست نمایید.
●      شرح دقیقی از توان‌مندی‌ها، مهارت‌ها و جایگاه شغلی مورد نظر خود ارایه کنید. به این ترتیب، به ما برای شناسایی جایگاه‌‌تان در سازمان کمک کرده‌اید. ارایه‌ی توضیحاتی درباره‌ی علاقه‌مندی‌های کاری خود، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
●      جزییات تجربیات کاری گذشته‌ی خود را به دقت شرح دهید و سوابق کاری گذشته‌ی خود را به خوبی تشریح کنید.
●      دقت کنید که اشتباهی در بیان دستاوردها، تاریخ‌ها و عنوان‌های شغلی گذشته‌ی شما رخ ندهد، چون اگر در آینده چیزی مغایر با آن مشاهده شود، می‌تواند به جایگاه شما و اعتماد متقابل در سازمان لطمه وارد سازد.
●      نگارش و املای رزومه را یک بار کنترل کنید یا از دوستی بخواهید که آن را یک بار مطالعه کند.
●      اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس دقیق‌تان در رزومه وارد شده باشد.
●      اگر قصد ارسال الکترونیک رزومه‌ی خود را دارید، توصیه می‌کنیم فایل رزومه‌ی خود را در قالب PDF ارسال کنید تا مشکلی در مشاهده‌ی فونت یا صفحه‌بندی رزومه پیش نیاید. اگر هم می‌خواهید رزومه‌ی خود را به صورت فایل Word ارسال کنید، توصیه می‌کنیم از فونتی همچون Tahoma استفاده فرمایید که در همه‌ی نگارش‌های مختلف فارسی ویندوز مشترک است.