راهنمای موارد فنی

راهنمای استفاده از ابزارک پیشگامان ( Gadget )

گجت یا ابزارک به وسایل کوچک مکانیکی و یا الکترونیکی گفته می شود که اغلب اندازه ای کوچک دارند و دارای کاربرد زیاد و خاص در زندگی هستند. به عبارت دیگر وسایلی که برای انجام کارها مفید و پرکاربرد هستند را گجت می نامند.

ابزارک حساب کاربری پیشگامان، نرم افزاری است که می توانید در کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب نمایید و با استفاده از آن به راحتی اطلاعات حساب کاربری، نظیر تعداد روز و شارژ باقیمانده و حجم استفاده شده در دوره ی زمانی سرویس را مشاهده کنید و یا تراکنش های مالی نظیر تمدید قرارداد و … را انجام دهید.

راهنمای استفاده از نرم افزار Wireless Network Watcher

نرم افزاری کوچک و سبک برای نمایش کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی و تبلت های متصل به شبکه وایرلس شما می باشد. این نرم افزار بدون درگیر نمودن فضای CPU و RAM سیستم، می تواند دستگاه های متصل به مودم را به همراه نمایش جزئیاتی نظیر MAC Address، نام دستگاه، نمایش IP دستگاه متصل شده، نمایش سخت افزار مودم نمایش زمان و تاریخ اتصال و همچنین بررسی این که سیستم مشخصی چند بار به وایرلس شما متصل شده است، از دیگر امکانات نرم افزار می باشد.

راهنمای استفاده از نرم افزار NetWorx

مشاهده ی فعالیت های شبکه و نظارت بر اتصالات اینترنت از جمله کارهایی است که با استفاده از ابزارهای تخصصی قابل انجام می باشد. هر کاربری می تواند با استفاده از نرم افزار NETWORX تمامی این کارها و حتی فراتر از آن را به راحتی انجام دهد. بیشترین کاربرد این نرم افزار نظارت بر پارامترهایی چون سرعت اتصال، استفاده از پهنای باند و تست وضعیت شبکه می باشد.

NETWORX می تواند در جهت شناسایی مشکلات احتمالی شبکه کمک شایانی کند و این اطمینان را بدهد که از محدودیت پهنای باند تعیین شده توسط ISP خود تجاوز نکرده اید. همچنین از فعالیت های مشکوک شبکه که مشخصه ی اصلی تروجان ها و حملات هکرها می باشد، با خبر می شوید.